Продавец CIFRA™ развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
105 отзывов
+380504303050
+380674325522
+380372507704

Розпізнавання обличчя Dahua

Розпізнавання обличчя Dahua
Компанія Dahua - лідер в технології розпізнавання обличчя

30.01.17

Компанія "Dahua Technology" встановила новий рекорд для Labeled Faces in the Wild (LFW), яка являється найавторитетнішою у світі базою даних з розпізнавання обличь.
За допомогою ряду технічних удосконалень, система розпізнавання обличчя від Dahua Technology тепер не тільки попереду Google, Facebook, Baidu і Tencent а ще й здобула лідируюче місце в світі. 
Прес секретар технології розпізнавання особи команди Dahua, професор Wang Haiyang сказав, що для досягнення високої чіткості з розпізнавання у відкритих наборах даних, команда була мотивована для досягнення цілей в складних життєвих ситуаціях. На останньому саміті G20 технологія розпізнавання обличчя від Dahua була успішно застосована для підвищення рівня безпеки. В реальному часі, зображення зіставлялись із зображеннями з чорного списку. Коли людина з високим рівнем ризику з'являлась у відео, в командний центр поліції автоматично надходило повідомлення. 
Топологія системи розпізнавання обличчя від Dahua Technology виглядає наступним чином:
Технологія розпізнавання обличчя Dahua відображає прагнення компанії надавати клієнтам досконалі технології і послуги для реалізації більш складних рішень в сфері безпеки.
 
 
Другие статьи